Закрыть
Контактное лицо:

Артем Костянюк

+380661204298

+380987866008

+380661204298
+380987866008


Асиметричні кутові акрилові ванни

Звичні важкі чавунні ванни поступово витісняють вироби з легких сучасних матеріалів. Все частіше ванні кімнати обладнуються виробами, які відрізняються різноманітністю розмірів, додаткових можливостей, мають красиву форму і призначені для кутової установки. Естетична привабливість Нарівні з високими експлуатаційними якостями, асиметричні кутові акрилові ванни мають ефектний вигляд, здатні прикрасити приміщення, надати йому потрібні риси суворого мінімалізму або вишуканої класики. При цьому вони випускаються в різних цінових рівнях, що робить їх доступними усім категоріям населення з різним розміром статку. Оснащення ряду моделей пристосуваннями для гідромасажу, дозволяє їх власникам приймати приємні розслаблюючі і лікувальні процедури. Основи виробництва Матеріалом для випуску виробів є акрил (акрилан або метакрил), що стало підставою для їх назви. Він являє собою міцний полімерний матеріал, який почали використовувати для виготовлення ванн недавно, всього лише три десятиліття тому. Тим не менш, за цей час продукція з акрилу встигла зайняти лідируючі місця в обсягах продажів. Для отримання виробів застосовують дві технології, в результаті чого вони бувають: Литі, більш дорогі і якісні, виготовлені шляхом нагрівання листового матеріалу до високих температур, при яких він набуває високу пластичність. Потім його поміщають в спеціальну форму для застигання, створюючи вакуум для формування якісної поверхні. В процесі лиття наносять кілька шарів зі скловолокна, які надають виробам додаткову міцність і збільшують термін експлуатації. Шар акрилу в таких різновидах становить 4-6 мм.
Екструдовані (АБС), отримані в результаті реакції взаємодії компонентів з поліметилметакрилату і акрилонитрилбутадиенстирола. Такі вироби мають невелику товщину близько 0,5 мм, тому володіють гіршими експлуатаційними властивостями і коротким строком корисного використання. Переваги конструкцій Зовні нагадує пластик матове скло, він приємний на дотик і красивий. Стрімка популярність акрилової сантехніки легко з’ясовна. Ванни володіють поряд незаперечних переваг, залишають позаду інші різновиди: низька теплопровідність забезпечує приємний контакт акрилу з тілом людини, при якому відчувається тепла, комфортна поверхню, а ванна, наповнена водою, довго підтримує потрібну температуру;
високі естетичні параметри, гарний зовнішній вигляд, різноманітний дизайн, прямі, круглі або вигнуті форми будь-якої конфігурації; оснащення декоративними і практичними деталями, моделі з ручками, підголівниками, підлокітниками, сидінням, підсвіткою, комплектом для масажу; стійкість до ударів і пошкоджень набагато вище, ніж у виробів з металу, де наслідками механічних впливів стають відколи емалі; простий догляд в процесі експлуатації.
На фото видно, що кутові виробу дають можливість створювати у ванних з різними розмірами оригінальний інтер’єр, що відповідає вимогам певного стилю і смакових перевагах власників. Асиметричні вироби мають різні пропорції, співвідношення сторін, що дозволяє придбати модель, найбільш відповідну для конкретної кімнати, і встановити її навіть в приміщенні з невеликою площею. Моделі кутових різновидів розробляються дизайнерами з урахуванням ергономічності, гарного зовнішнього вигляду і можливості використовувати в різних умовах. Серед популярних моделей, ванни, прямокутної форми зі зрізаним зовнішнім кутом або додатковою поверхнею, що створює додатковий простір для зручності використання та розміщення аксесуарів. Розміри: ширина 80-100 див, довжина 160, 170 див. Напівкруглі асиметричні, мають розміри одного боку: 70-160 см, а інший – 150, 160, 170, 185, 190 див. Ціни на різні види ванн з акрилу залежать від способу виготовлення, що визначає товщину акрилу, розміру, елементів оздоблення, кількості додаткових можливостей, оснащені форсунками або без гідромасажу. Значні розбіжності у вартості обумовлені країною виробником: Неоднозначні варіанти пропонують китайські фірми. Їх продукція ділиться на дві категорії. До однієї належать компанії, що випускають свої вироби, розроблені всередині держави. Їх вироби мають різну якість і більш низькі ціни. У другу групу входять підприємства, які виготовляють елітні ліцензійні виробу від відомих світових виробників з Італії, Іспанії. Кутові ванни практичні, підходять для установки в невеликих кімнатах, а виготовлені з акрилу комфортні і красиві, надають приміщенню оригінальний і незвичайний дизайн.

Обратная связь

 

 
 

×